ELEKTROPROJEKTANT

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROPROJEKTANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
- Výrobní středisko ARTWELD robotics & automation s.r.o.
Popis pracovního místa:
- Vytváří technickou dokumentaci pro projekty v oblasti automatizace a robotizace svařování.
- Připravuje projekty pro výběrová řízení.
- Řídí a kontroluje realizaci svěřených projektů.
- Jedná se zákazníky.
- Spolupracuje s ostatními členy týmu.
Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku
- Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- Znalost technické dokumentace elektro
- Řidičský průkaz B - aktivní řidič
- Platná vyhláška 50/1978 Sb.
- Znalost některého ze systémů a prvků automatizace
- Příjemné vystupování, přátelská povaha, loajalita, spolehlivost a samostatnost
Nabídka společnosti:
- Práce ve stabilní a zavedené obchodně-výrobní české společnosti
- Dlouhodobé, perspektivní zaměstnání
- Profesionální i osobní rozvoj
- Odborné vzdělávání
- Stravenky, vitamínové balíčky
- 5 x sick days
- 1 týden dovolené navíc (po jednom odpracovaném roce práce)
- Teambuildingové pravidelné akce
Podrobnější informace k této pozici Vám poskytne: Jana Wollmannová, personální manažer, t.č.: 722 077 133, email: jana.wollmannova@artweld.cz