PROGRAMÁTOR PLC

  • Liberec

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
- Výrobní středisko ARTWELD robotics & automation s.r.o., Liberec
Popis pracovního místa:
- Implementuje nové přípravky a nástroje pro výrobní stroje a zařízení
- Vyvíjí a implementuje zařízení a přípravky předcházející reklamacím ze strany zákazníka
- Spolupracuje s jednotlivými odděleními na zlepšování procesů výroby
- Předává informace týkající se strojů a výrobních zařízení
- Vede záznamy o technických změnách
- Spolupracuje s dodavateli strojů a výrobních zařízení
- Vytipovává vhodné díly pro zlepšování procesů výroby
- Programuje PLC a měřících zařízení
- Komunikuje se zákazníky a spolupracuje na tvorbě cenových nabídek
- Provádí servisní činnost na strojích
Požadavky:
- SOŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Praxe na podobné pozici
- ŘP sk. B, aktivní řidič
- Zkušenosti se servisem a programováním PLC
- Platná vyhláška č. 50/78 Sb. §5,6
- Smysl pro detail, týmový hráč, flexibilita
Nabídka společnosti:
- Práce ve stabilní a zavedené obchodně-výrobní české společnosti
- Dlouhodobé, perspektivní zaměstnání
- Profesionální i osobní rozvoj
- Odborné vzdělávání
- Stravenky, vitamínové balíčky
- 5 x sick days
- 1 týden dovolené navíc (po jednom odpracovaném roce práce)
- Teambuildingové pravidelné akce
Podrobnější informace k této pozici Vám poskytne: Jana Wollmannová, personální manažer, telefonní číslo: 722 077 133, email: jana.wollmannova@artweld.cz.