Pracovník/pracovnice pobočky

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pařížská 1323/2, Ústí nad Labem.
Náplň práce: návrh technického řešení oken na základě poptávky zákazníka (zadávání požadovaných komodit do programu), jednání se zákazníky, uzavírání obchodních smluv, zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, administrativní činnost.

Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost, podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti.

Nabízíme: pracovní dobu Po-Pá 8:00 - 16:30 hod., příspěvek na stravování.

K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište ÚSTÍ.
Vybraní uchazeči budou vyzvání k účasti na výběrovém řízení, ale přesný termín ještě není stanoven.