SPEDITÉR / SPEDITÉRKA

  • Jičín

Pracovní místo ( SPEDITÉR / SPEDITÉRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Speditér má na starost organizaci a projednávání zakázek spojených s přepravou, distribucí a skladováním zboží. Zajišťuje využívání dopravní kapacity z maximální možné míry. Má za úkol vyřizování smluvního zajištění přepravy, komunikaci s jednotlivými dopravci a se zákazníky.
Nabízíme:
o rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe
o jistotu práce na HPP
o zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
o nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů
Požadujeme:
o pracovitost, vytrvalost a odhodlání
o obchodního ducha
o ochotu učit se novým věcem
o výborné komunikační dovednosti
o schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
o pečlivost
Zaměstnanecké výhody:
o 13. i 14. plat
o možnosti kariérního růstu pro všechny
o příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj
o pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok)
o zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc)
o individuální motivační příspěvky a mnoho jiného

Pozice vhodná i pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.