AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA PRO FORD

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA PRO FORD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: SOU v oboru automechanik, samostatnost ale i schopnost práce v týmu, pečlivost, loajalitu, praxe na obdobné pozici výhodou
- Nabízíme: - PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody - možný ihned, práce s nejmodernější automobilovou technikou, zázemí sílné prosperující společnosti, velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměn, zvýhodněný telefonní tarif, stravenky, možnost osobního rozvoje včetně pravidelných školení přímo od výrobce vozu, pracovní oblečení, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 90,-Kč). Nabízíme jednorázový bonus až 20.000 Kč po zkušební době pro uchazeče s praxí.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: kariera@olfincar.cz