vedoucí strojní údržby

Pracovní místo ( vedoucí strojní údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM
Požadujeme:
- VŠ/SŠ s maturitou v oblasti strojírenství
- Praxe v oboru strojírenství min. 3 roky
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Znalost pneumatiky, hydrauliky a automatizace, dobrá orientace v technických výkresech
- Schopnost vedení a řízení lidí
- Silné analytické myšlení
- Znalost BOZP z pohledu vedoucího pracovníka
Hlavní pracovní náplň:
- Vede tým strojní údržby (docházka, hodnocení výkonu, plánování směn), komunikace s týmem
- Spravuje a řídí systém údržby TPM
- Řídí opravy strojních zařízení, spravuje mazací plány strojů
- Vyhledává díly pro opravu a podílí se na plánování nákladů
- Vystavuje požadavky v SAP, schvaluje faktury
- Vede modul Údržba strojů a Management úkolů
- Vytváří specifikace pro nákup nových strojů/ generální opravy
- Podílí se na přejímce strojů, z dokumentace definuje ND na sklad
- Management náhradních dílů
- Komunikuje s dodavateli při řešení externích oprav
Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, zvláštní prémie