bázenový technik s NJ

  • Ratíškovice

Pracovní místo ( bázenový technik s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ratíškovice. Požadujeme: německý jazyk - komunikativně (nevyžadujeme písemnou formu, ale schopnost domluvit se), technické myšlení, zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost, ŘP sk. B, časová flexibilita v sezónním období.
Poznámka: všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Řidičský průkaz skupiny E výhodou.
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 38 000 Kč, příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest, časový fond,4 týdny dovolené, rádi tě zaškolíme.
Pracovní náplň: instalace bazénů = uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka, předání hotového díla = dokumentace, seznámení zákazníka s provozem bazénu a nabídnutí následného servisu, provádění pravidelných servisu bazénů, řešení případných reklamací od zákazníků a zajištění nápravy, montáž bazénového zastřešení, v sezónním období flexibilní pracovní doba = zahraniční služební cesty, v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Bazénový technik s NJ na e-mail: krizova@macekasyn.cz.