Laborant/ka v chemické výrobě

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Laborant/ka v chemické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žukovova č.p. 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
" Provádění analýz dle standardních operačních postupů
" Práce na chromatografu, spektrografu, měření fyzikálních veličin, titrace, neutralizace
" Práce s chemickými látkami
Požadavky na uchazeče:
" Zkušenost s prací v chemické laboratoři
" Nutná znalost titrace, práce s hustoměrem
" Základní znalost práce na PC
" Znalost práce na chromatografu, spektrografu vítána
" Flexibilita a ochota učit se nové věci
" ÚSO v oboru chemie
" Ochota pracovat v noci
" Zdravotní způsobilost bez omezení
Nabízíme:
" Flexibilní a zajímavou práci
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravování
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
Kontakt:
" hlásit se na uvedený e-mail.