Strážný justiční stráže u Okresního soudu v Tachově

  • Tachov

Pracovní místo ( Strážný justiční stráže u Okresního soudu v Tachově ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Okresní soud v Tachově, nám. Republiky 71, 347 01 Tachov
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, nabízí možnost přijetí do služebního poměru příslušníka Vězeňské služby ČR na služební místo:
STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE u Okresního soudu v Tachově

Nabízíme:
˘ Služební příjem dle zákona č. 361/2003 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 304/2018 Sb., (od 25.720,-,- hrubého, bez praxe)
˘ 6 týdnů dovolené
˘ náborový příspěvek 100.000,-
˘ lékařskou péči
˘ benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
˘ po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek pro skončení služebního poměru
˘ využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice
˘ Jednosměnný provoz
˘ Stabilní zaměstnání

Požadujeme:
˘ bezúhonnost
˘ střední vzdělání s maturitní zkouškou
˘ fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň
Personální oddělení
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380 (Mgr. Linda Foldová), e-mail: lfoldova@vez.plz.justice.cz,