dispečer provozu

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( dispečer provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAIL NEBO TELEFONICKY
pracovní doba: 6,00 hod - 18,000 hod., 18.00 hod - 6.00 hod.
odměňování: tarif 20650 Kč + osobní ohodn. 1750 Kč + 300 Kč za směnnost
Požadujeme:
- min. střední odborné vzdělání s maturitou technického směru;
- znalost práce na PC (MS Office);
- zkušenosti systémů MaR, EPS, EZS;
- schopnost řízení pracovníků (údržba, kotelna a doprava),
- schopnost řešení krizových situací;
- komunikativnost a organizační schopnost - práce na recepci nemocnice;
- výhodou praxe v technickém oboru (elektro, vytápění budov);
- bezúhonnost; zdravotní způsobilost;
Žádost o zaměstnání se strukturovaným životopisem zasílat na personalni@nemjh.cz.Bližší informace podá p. Milan Líbal, vedoucí úddržby, tel. 607 058 340, udrzba@nemjh.c
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravování zajištěno, možnost dalšího odborného růstu, parkování v areálu nemocnice zdarma a další benefity na www.nemjh.cz