ELEKTROTECHNIK - VÝVOJÁŘ ELEKTRONIKY DETEKTORŮ ZÁŘENÍ

  • Turnov

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK - VÝVOJÁŘ ELEKTRONIKY DETEKTORŮ ZÁŘENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Vývoj elektroniky pro detektory záření

Požadujeme:
- VŠ elektrotechnika, elektronika, fyzika
- zkušenosti s návrhem analogových elektronických obvodů a jejich simulace - alespoň amatérské konstrukce
- zkušenosti s převodníky AD/DA
- praktické zkušenosti s FPGA výhodou
- znalost postupů při měření a testování elektronických zařízení
- znalost návrhu PCB
- znalost některého z programovacích jazyků
- vyhláška 50/1978
- znalost principů detekce ionizujícího a neionizujícího záření výhodou
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Pozice je vhodná pro absolventy.

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní společnosti
- zázemí české společnosti
- práci ve špičkovém kolektivu
- prostor k vlastnímu růstu
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- životní pojištění
- stravenky
- výběr teplých a studených nápojů na pracoviště zdarma

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky, každoroční zvyšování mezd

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 12:00 hod., e-mailem