Dělníci potravinářské výroby - Expedienti masa a uzenin na středisku Expedice

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby - Expedienti masa a uzenin na středisku Expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - EXPEDIENTI MASA A UZENIN NA STŘEDISKU EXPEDICE
POŽADUJEME: oprávnění na VZV - výhodou, dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost, důslednost, časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost, znalost práce s masem výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: expedování masa/uzenin podle požadavků zákazníka včetně nakládky na vozidla, kompletace a kontrola vychystaného zboží podle objednávky na kontrolní váze včetně sjednání nápravy, naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže do skladu, výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí,
pravidelná školení na obsluhu VZV vč. rozšíření oprávnění, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd. .
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 282 v době od 7:00 hodin nebo e-mailem na prace@krasno.cz, zn. Expedienti.