Všeobecná sestra

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 166
POŽADUJEME: Min.vzdělání - SŠ zdravotnického směru, vyšší odborné vzdělání zdravotnického směru, práce bez odborného dohledu, kladný přístup k seniorům, spolehlivost, trpělivost, flexibilita, komunikační dovednosti, zájem o vzdělávání, uživatelská znalost používání PC, ovládání programu CYGNUS výhodou.
NABÍZÍME:pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost zkráceného pracovního úvazku, atraktivní finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, telefon zdarma i pro soukromé účely, využívání vlastního relaxačního a wellness centra, zdravotní volno, týden dovolené navíc, příspěvek na vzdělávání, příspěvek na dovolenou a příspěvek na penzijní připojištění. Dále nabízíme možnost poskytnutí ubytování.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-15hod. nebo na e-mailové adrese.