úředník sociálních věcí

  • Nový Bor

Pracovní místo ( úředník sociálních věcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nový Bor
Charakteristika vykonávané činnosti:
- veřejné opatrovnictví
- administrativa odboru sociálních věcí a zdravotnictví
Kvalifikační a další požadavky:
- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, pečlivost a spolehlivost
- praxe ve veřejné správě a znalost správního řádu - výhodou
- zkouška odborné způsobilosti ve veřejné správě - výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (zejména programy Word, Excel, Outlook, Ginis, SW
Vita)
- řidičské oprávnění skupiny „B“ (aktivní řidič)
Poznámka: úředník je povinen do 18 měsíců od vzniku pracovního poměru prokázat zvláštní
odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 512/2002 Sb.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:
- přesné označení funkce výběrového řízení
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo občanského průkazu
- datum a podpis uchazeče
K přihlášce musí být připojeny tyto doklady:
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a
odborných znalostech a dovednostech týkající se požadovaných činností
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Platové zařazení: 9. platová třída dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vlády
č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platové
rozpětí 18.230 Kč až 27.420 Kč dle zápočtu let odborné praxe, osobní příplatek po
zapracování)
Nabízí