specialista, specialistka řízení jakosti

Pracovní místo ( specialista, specialistka řízení jakosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: zuzana.stromska@msa.cz. Prvotní kontakt pouze na e-mail.
Požadavky:
- SŠ s maturitou
- znalost AJ na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- znalost MS Office
- ochota cestovat
- ŘP sk.B
Místo výkonu práce: Dolní Benešov, nástup ihned.
Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení (prémie)
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Specialista řízení jakosti zajišťuje a organizuje procesy systému řízení kvality ve společnosti, podílí se na tvorbě a kontrole úplnosti a udržování aktuálnosti dokumentace kvality ve společnosti.
Náplň práce:
- Navrhování způsobů dosahování předpokládané úrovně jakosti, zpracování prognóz a programů zvyšování jakosti
- Zjišťování příčin snížené kvality a navrhování opatření k nápravě
- Vyhodnocování jakosti a kvality výrobků, výkonů, služeb a jiných vstupů
- Vedení příslušné dokumentace
- Zajišťování uplatňování norem příslušnými uživateli včetně kontroly a dozoru