PRODAVAČ/KA

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Školní č.p. 129, Lanškroun-Vnitřní Město, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- min. střední odborné s výučním listem
- časovou flexibilitu
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- samostatnost a aktivní přístup
- loajalitu a pozitivní přístup k práci
- čistý trestní rejstřík
- znalost práce na PC
- dobrý zdravotní stav
ODPOVĚDNOST:
- informování nadřízeného o chodu úseku
- tvorba všech potřebných dokladů
- pokladna - finanční obnos; tvorba, archivace všech potřebných dokladů
- průběžná inventarizace skladových položek
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- platové ohodnocení závislé na plnění svých povinností
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji
- práce u pokladny a s hotovostí
- prodej zboží na provozovně, pultový prodej
- příjem zboží a zajištění kontroly při přejímce
- udržování a posilování kontaktů se zákazníky
- poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
- přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
- inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží
- řešení reklamací
- zajištění průběžné kontroly naskladněných položek
- veškeré činnosti vykonává v souladu s BOZP a PO
Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud