Předák směny

Pracovní místo ( Předák směny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vedení svěřeného teamu lidí, vedení směny ve výrobě,přímá odpovědnost za plynulý chod výroby na směně, odpovědnost za dodržování pořádku a enviromentu ve výrobě, logistika ve výrobě
Požadujeme: USO vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou),uživatelská znalost PC, zkušenosti s vedením lidí, samostatnost, pečlivost,pracovitost, rozhodnost Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející české firmy
- Měsíční výkonnostní odměnu
- Flexi pasy
- Možnost dalšího profesního růstu
- Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou
- Firemní teambuilding
- Za odpracované roky dovolená navíc
- Nástup co nejdříve, dle dohody
Vhodné pro absolventy.
Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!