LABORANT/KA - ČISTÉ PROSTORY

  • Turnov

Pracovní místo ( LABORANT/KA - ČISTÉ PROSTORY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kontrola a čištění optických prvků (monokrystalů)
- manipulace s citlivými výrobky a materiály
- mezioperační kontrola
- mechanické sesazení dílů, lepení
- práce v laboratoři

Požadujeme:
- středoškolské nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření
- manuální zručnost, pracovitost
- zodpovědnost, pečlivost a trpělivost
- schopnost organizovat si vlastní práci
- schopnost spolupráce
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
-zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
-zázemí české společnosti,
-práci ve zkušeném týmu,
-odpovídající finanční ohodnocení,
-5 týdnů dovolené,
-stravenky.

Pozice vhodná pro absolventy.

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky, každoroční zvyšování mezd

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 12:00 hod., e-mailem