VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ ZDRAVOTNÍ PÉČE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ ZDRAVOTNÍ PÉČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadavky a dovednosti: ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra (SZŠ s maturitou, VOŠ nebo Bc.), schopnost vést tým 25 zaměstnanců na pozicích zdravotního personálu a ošetřovatelů v nepřetržitém provozu na oddělení pro cca 65 klientů, časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení, znalost IS Cygnus výhodou, zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, zdravotní (potravinářský) průkaz, občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence rejstříku trestu ne starším než 3 měsíce, uživatelská znalost práce s PC - Word, Outlook, práce s internetem, řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič.
- Náplň práce: Personální řízení oddělení sociálně zdravotní péče cca 25 pracovníků, řízení kvality sociální péče na svěřeném oddělení a kontrola kvality sociálních služeb, zajišťování ošetřovatelské péče a sociální péče v rozsahu své odborné způsobilosti pro cca 60 klientů,
spolupráce na celkové přímé péči o klienta i s ošetřujícím lékařem, dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele.
- K výběrového řízení je nutno doložit tyto doklady: strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech,
ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (lze přinést až na pohovor, do přihlášky postačí kopie).
- Přihlášky zasílat průběžně, více informací na www.ddhk.cz v sekci volná pracovní místa.
- Nabízíme: stabilní zaměstnání v příspěvkové