Lékař/lékařka oddělení léčebné rehabilitace

Pracovní místo ( Lékař/lékařka oddělení léčebné rehabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750
Požadujeme: uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 95/2004 v platném znění
Obor vzdělání lékařské fakulta - všeobecné lékařství, dále požadujeme dokončený kmen v některém z následujících oborů: chirurgie, dětské lékařství, vnitřní lékařství, neurologie, ortopedie
Nabízíme: platové ohodnocení od 40.000,- Kč/měs., pracovní poměr - zástup za PN a mateřskou dovolenou
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: MUDr. Hana Weisová vedoucí lékařka, tel.: 371 762 286/287, e-mail: hana.weisova@rokycany.nemocnicepk.cz