Projektant/ka

Pracovní místo ( Projektant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 28. října 2592/153, Moravská Ostrava
1. kontakt emailem. Životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz, předmět "projektant" Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa.

Zakázkový výrobce DESIGNOVÝCH interiérů hledá do svého týmu projektanta/ku - nábytkáře/ku.

Náplň práce a požadavky
- Projektování nábytku, staveb, rekonstrukcí
- Příprava výroby, výkresové dokumentace, plánů, příprava cnc
- zodpovědnost za přípravu
- kreativní myšlení, technické myšlení
- schopnost sebevzdělávání
- autocad, turbocad či jemu podobný

Co nabízíme:
- zázemí silně rostoucí společnosti
- možnost osobního růstu - každému schopnému kolegovi jsou dveře otevřené na svůj osobní růst a dosahování nových cílů
- vzdělávací program ke zvýšení odborných i obchodních dovedností
- zajímavou a samostatnou pozici s prostorem pro vlastní invenci

Zaměstnanecké výhody:
- odborná školení, výstavy, zahraniční výstavy, telefon, notebook,

Nástup možný IHNED!