obchodní reprezentant

  • Brno

Pracovní místo ( obchodní reprezentant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profesní životopis zasílejte na e-mail prikrylova@papbrno.cz.
Nástup ihned.
Výše mzdy 25 000 Kč měsíčně + odměny
PožadavkY:
ŘP - aktivní řidič, dobrá znalost práce na PC, schopnost samostatné i týmové práce, výhodou je znalost polygrafie, ochota cestovat po celé ČR, SŠ vzdělání
Hlavní náplň práce
Péče o stávající zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků. Dále:
- zabezpečuje aktivní komunikaci se smluvními i nesmluvními distribučními partnery (především se stabilními odběrateli - velkoobchody (školní a kancelářské potřeby) + polygrafie (nakladatelství)
zadává objednávky do systému PS, vystavuje expediční příkazy, kontroluje objednávky, termíny dodání,
potvrzuje objednávky, zabezpečuje komunikaci se skladovým hospodářstvím
- při zakázkové produkci sleduje a průběžně dozoruje obchodní případ od vystavení požadavku na výrobu, přes vyjasnění EAN kódů, balení, značení až po expedici, fakturaci.
- vystavuje reklamační protokoly, připravuje podklady pro nabídková řízení, kalkulace, ověřuje možnosti výrobního a technologického procesu
- zodpovídá za distribuci ceníků, akcí či jiných sdělení smluvním partnerům
- aktivně provádí správu pohledávkového saldokonta
- podílí se aktivně na mimořádných prodejních akcích
Co Vám nabízíme:
- zázemí stabilní výrobní společnosti, která není závislá na tom, co nakoupí, ale může si cokoli vyrobit, žádá-li si to zákazník
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba 7,5 hod denně