Zootechnik/čka

Pracovní místo ( Zootechnik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: SŠ s maturitou v zemědělském oboru
Požadovaná praxe: není požadována

Pracovní náplň:
- sestavování a následná realizace schváleného ročního plánu obratu stáda,
- trvalá kontrola zdravotního stavu všech zvířat a zabezpečení jejich kvalitní léčby,
- vedení zootechnické evidence (karty zvířat, narozená telata, doplňování veškerých veterinárních zákroků do karet zvířat, číslování zvířat v zákonných termínech, hlášení změn do centrální evidence zvířat),
- aktivní spolupráce s pracovníky vedoucími agendy pozemků, agendu dotací, agronomem, s pracovníky Zemědělské agentury a Pozemkového úřadu Šumperk,
- organizace a řízení výživy, pastvy zvířat.

Další požadavky :
- ŘP sk. B,
- znalost práce s PC,
- analytické myšlení,
- pečlivost,
- komunikativnost,
- samostatnost.

Nástup: dohodou
Mzda: 30 000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení.
Prac. doba 7.00-15.30.

Kontaktní osoba: Bc. Petra Jungová, tel.: 583 392 247. Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte: petra.jungova@vuchs.cz.