Mechanik/mechanička Děčín

  • Děčín

Pracovní místo ( Mechanik/mechanička Děčín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Bynovská č.p. 340, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín 5

Jako stabilní a spolehlivý zaměstnavatel hledáme do našeho týmu kolegu na pozici mechanik servisu.
Vaší hlavní náplní práce bude realizace zakázek z komplexní nabídky pneuservisu a vybraných služeb autoservisu (klimatizace vč. výměny filtru, laserové seřízení geometrie, výměna motorového oleje, servis brzd a jiné) a to u vozidel osobních, dodávkových a nákladních.

Nabízíme:
- možnost ovlivnění výše mzdy ve formě provizní složky
- získání praxe v jedné z největších pneuservisních sítí s podporou dalšího profesního růstu
- pravidelné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
- možnost získání řidičského oprávnění sk. C na náklady společnosti
- zaměstnanecké slevy na produkty a služby
- příjemné a profesionálně vybavené pracovní prostředí
- práci v týmu, který je připraven udělat maximum pro společný úspěch

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik, nebo v oboru jemu blízkému
- příjemné vystupování
- pracovitost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
- manuální zručnost
- řidičský průkaz sk. B
- výpis z trestního rejstříku

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na radka.mikusova@storex.cz s označením "mechanik DC". a kontaktujte:
Radka Mikušová, tel. +420 724 134 412, www.storex.cz, od pondělí do pátku mezi 8:00 až 15:00