MISTR/MISTROVÁ VÝROBY

  • Klatovy

Pracovní místo ( MISTR/MISTROVÁ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: vzdělání ÚSO s maturitou, znalost práce na PC, znalost NJ podmínkou, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, schopnost řešit aktivně problémy, organizační schopnosti, schopnost vedení kolektivu cca 50 pracovníků
NÁPLŇ PRÁCE: operativní organizace výroby, kontrola produkce výrobků, kontrola výroby a produktů dle výrobní dokumentace, kontrola a zpracování dokumentů ISO
NABÍZÍME: po zapracování smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hod. týdně, odpovídající platové podmínky, příjemné pracovní prostředí, stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení, 13. a 14. plat, příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, měsíční příspěvek na penzijní spoření, mimořádné odměny, bonus za odpracovanou dobu, firemní akce (letní a zimní oslava)
NÁSTUPNÍ MZDA: 27 000 - 29 000 Kč
Nástup možný IHNED
KONTAKT: Martina Řezanková 376 333 611, martina.rezankova@aeroxon.cz nebo Ing. Jitka Mazancová 376 333 620, jitka.mazancova@aeroxon.cz