MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI

  • Janovice nad Úhlavou

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: dobrý zrak, manuální zručnost
Práce v sedě, jedná se o jednoduchou manuální práci - montáž elektrosoučástek (jedná se o drobnější díly - vhodnější spíše pro ženy)
KONTAKT: osobní schůzku nutno sjednat telefonicky, volat v pracovní dny 8:00 - 17:00 (p. Boublík 777 210 672). Kontaktní osoba se nenachází trvale na pracovišti.
VHODNÉ POUZE PRO OZP (I. a II. stupeň ID) - chráněný trh práce
ZKRÁCENÝ ÚVAZEK: 6 hodin - pracovní doba 8:00 - 14:30 (přes léto 7 - 13:30)
Nástup možný IHNED
MZDA: při splnění normy cca 14 000 Kč hrubého/měsíc