strojní technik, metrolog

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( strojní technik, metrolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Charakteristika pracovní pozice:
- zajišťovat údržbu, servis a pravidelné revize zdravotnického a strojního vybavení.
- zajišťovat pravidelnou kontrolu měřících zařízení.
- vést předepsanou evidenci vybavení a sledovat náklady na jeho provoz.
- podílet se na nákupu nového zařízení.
Požadavky:
- vysokoškolské eventuálně středoškolské vzdělání technického zaměření (obor elektrotechnika, elektronika, zdravotnická technika, metrologie).
- praxe v oboru vítána.
- uživatelská znalost páce na PC.
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
- řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou
- platné elektrotechnické oprávnění min. § 5 vyhl. 50/1978 Sb.
- možnost seberealizace, odborného a profesního růstu.
- zázemí stabilní společnosti.
- práci na HPP.
- 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek a relax.
- říspěvek na penzijní připojištění.
- dotované stravování v závodní jídelně.
- další benefity na www.nemjh.cz - nabídka zaměstnání