ASISTENT/KA ŘEDITELE

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ŘEDITELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE ODPOVĚDNOSTI:
- komunikace se zahraničními sekretariáty
- koordinace zahraničních služebních cest vedení společnosti
- zajišťování ubytování a další koordinace zahraničních návštěv, zajišťování doprovodných akcí pro návštěvy
- zajištění chodu kanceláře vedení společnosti
- zajišťování víz, administrace datové schránky
- spolupráce s personálním oddělením a marketingem (sociální sítě, internet, interní tiskoviny apod.)
- zajištění cateringu pro návštěvy a kancelář vedení společnosti
- práce s programem Dynamics - likvidace faktur, evidence....
VÁŠ PROFIL:
- SŠ s maturitou
- znalost AJ na úrovni min. B2, NJ na komunikativní úrovni, RJ výhodou
- praxe na obdobné pozici nutná
- dobré komunikační dovednosti, zkušenost s organizací chodu sekretariátu
- velmi dobrá znalost práce na PC-MS Office, výhodou Microsoft Dynamics
- samostatnost, pečlivost a časová flexibilita, komunikační dovednosti
- zkušenosti z oblasti mediální komunikace, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
- výborná znalost českého jazyka a stylistické schopnosti
- řidičský průkaz B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- Motivační finanční ohodnocení dle praxe
- Další zaměstnanecké výhody např.:
- dotované stravování v areálu, výhody kolektivní smlouvy a sociálního fondu
- 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, podíl na 13. platu, podíl na výsledcích podniku
Hlásit se emailem.