RECEPČNÍ - ASISTENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( RECEPČNÍ - ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
- Zodpovídá za chod recepce.
- Ohlašování a uvádění návštěv
- Poskytování všeobecných informací návštěvníkům.
- Zaznamenávání příchodů a odchodů do knihy návštěv a vydávání návštěvnické propustky
- Přebírání, vyřizování a přepojování telefonátů
- Prodej firemních výrobků v rámci Podnikové prodejny
- Příjem a výdej zásilek
- Práce s pokladnou
- Přijímání a odevzdávání vzkazů
- Distribuce a zpracování korespondence
- Dílčí administrativní práce
- Zodpovídání za pořádek a čistotu v okolí recepce.
Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy bez praxe
Ranní směna 7:00 - 15:30
Plat: 18 000 Kč + odměny
Požadujeme:
- milé, vstřícné jednání
- proklientský přístup
- aktivní a samostatnou osobnost
- komunikativnost, zodpovědnost
- středoškolské vzdělání
Nabízíme:
- práci v moderním a příjemném prostředí s přátelskou atmosférou
- možnost seberealizace
- odpovídající platové podmínky
- firemní benefity: závodní stravování, firemní večírky, plesy, sportovní a
- volnočasové aktivity - MILTISPORT karta, EKO Park, …