ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - brigáda na Vánoce

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - brigáda na Vánoce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: FB Manager, tel.: 353 207 002, e-mail: HR@imperial-group.cz

Spa Resort Sanssouci nabízí brigádu jako obsluha Vánočních a Silvestrovských pobytů:

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Nabízíme:
spolupráci na dohodu o provedení práce v termínech dle dohody:
mezi 22.12.2019 až 02.01.2020
směny od 07:00 - 12:00 nebo od 17:00 - 21:00 za 130 Kč na hodinu
směny dne 24.12. od 17:00 - 23:00 a 31.1. od 17:00 - 03:00 až 150,- Kč na hodinu
pro kvalifikované s praxí v oboru mzda dohodou
vyplacení odměny možné ihned po odpracování dohodnutých směn
noční směny pouze pro starší 18 let

Zájemci volejte 353207002
Kopii průkazu zdravotní pojišťovny - kopii můžeme udělat na místě
Číslo bankovního účtu
Kopii průkazu pracovníka v potravinářství (vystavuje obvodní lékař)
Potvrzení o studiu (studenti - sleva na dani! hrubá mzda = čistá mzda)
e-mail adresa

Požadujeme:
spolehlivost, příjemné vystupování
vyučení a praxe v oboru vítána
Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci