RECEPČNÍ 4* hotelu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( RECEPČNÍ 4* hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Vedoucí recepce, tel.: 353 207 009, e-mail: HR@imperial-group.cz

Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

HOTELOVÁ/ ý RECEPČNÍ

Pracovní náplň:
* zajištění služeb spojených s příjezdem, ubytováním a odjezdem hosta
* zajištění dalších služeb dle přání hosta
* podpora prodeje služeb hotelu

Nabízíme:
* možnost ubytování
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* celodenní strava za 30,- Kč z kvalitních surovin připravované kuchaři 4* hotelu

Požadujeme:
* SŠ s maturitou
* certifikát ČNB výhodou
* znalost práce na PC
* znalost NJ na komunikační úrovní, AJ a RJ výhodou
* příjemný vzhled a vystupování, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
* trestní bezúhonnost

Pracovní podmínky:
* pracovní doba 7:00 - 19:00, 19:00 - 7:00 nepřetržitý provoz
* místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci https://www.spa-resort-sanssouci.cz/cz/