Senior Support Engineer for US, technici provozu informačních a komunikačních te

Pracovní místo ( Senior Support Engineer for US, technici provozu informačních a komunikačních te ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Karolinská 650/1, 18600 Praha 86, okr. Hlavní město Praha
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. lucie.hampelova@eleveo.com ; Kontaktní osoba: Lucie Hampelová ,
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Očekáváme: 3 roky zkušeností ve správě Unix/Linux systému, WFO/WEM/Media recording systému, pochopení IP sítí, znalost SQL
syntax, PostgreSQL nebo Oracle databází, dobré komunikační schopnosti, angličtina na úrovni rodilého mluvčího, český jazyk je plus,
možnost či chuť se přestěhovat do sídla společnosti - Prahy v České republice, ochotu se stále učit novým věcem, min.bakalářský titul
Oceníme: znalost CISCO IP telefoniky, pochopení SIP, celkovou znalost platform IPCC/Genesys kontaktních center, zkušenost se
správou PostgreSQL/Oracle.
We expect:3 years of experience in Unix/Linux system administration,Understanding of IP Networks, Knowledge of SQLsyntax,
PostgreSQL or Oracle database, good communication skills, Native English, Czech is a big plus, located or willing to relocate to
company HQ in Prague, Czech Republic, Willingness to constantly learn new things, min. Bachelor's degree
We will appreciate:Knowledge of CISCO IP telephony, understanding SIP, overall knowledge of IPCC/Genesys contact center platforms,
experience in PostgreSQL/Oracle administration
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Prémie, stravenky, dovolená navíc, občerstvení na pracovišti