Specializovaný prodavač/specializovaná prodavačka

Pracovní místo ( Specializovaný prodavač/specializovaná prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.
LeRoy - ložní prádlo, zdravotní matrace, rošty, postele, ložnicový nábytek, doplňky - polštáře, přikrývky, povlečení, prostěradla.
Jedná se o samostatné a odpovědné řízení a obsluhu prodejny a obsluhu e-shopu.
POŽADUJEME:
Podmínkou
- vzdělání střední s maturitní zkouškou, anebo výuční list + praxi v oboru prodeje
- znalost PC - Excel, Word, E-mail
- znalost práce s el. pokladnou
- spolehlivost, loajalitu, vysoké prac. nasazení
Výhodou
- znalost práce se systémem POHODA
- znalost obsluhy e-shopu (vypracování kalkulace, nabídky, prodej ...)
Nabízíme - po zkušební době mzda od 25 000 Kč čistého + % z obratu, stravenky
V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na e-mail: info@leroy.cz, nebo volejte 774 100 616 ve dnech pondělí - pátek od 10:00 do 15:00 hod. Termín osobního pohovoru si lze domluvit i na prodejně ve dnech pondělí - pátek od 10:00 do 15.00 hod.