Technik/čka (Bastlíř) - popisovač/ka zboží, tvořič/ka manuálů

Pracovní místo ( Technik/čka (Bastlíř) - popisovač/ka zboží, tvořič/ka manuálů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Michálkovická 2098/86B, Slezská Ostrava
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis popřípadě i motivačním dopis případně odkaz na svá díla.

Jsme společnost prodávající pájecí a balící techniku a další průmyslové zboží určené do provozu. Vyrábíme také hologramové samolepky, ochranné plomby a další.
Hledáme schopného člověka na popis a občasné focení těchto produktů se zaměřením na marketing.

Co budete u nás dělat:
-Popisovat nové produkty na eshop (copywriting, SEO)
-Zjišťovat, jak fungují (mnohdy bez manuálu)
-Psát k nim manuály (to tě musí bavit - každý produkt jiný; žádný sterotyp:-)
-Přidávat je na náš e-shop
-Fotit produkty (produktové fotografie)

Požadavky:
-Psát technické popisy výrobků s ohledem na SEO a konkurenci
-Vládnouti jazykem českým, aby myšlenky Tvé v hlavě zplozené ve sledu slov správném web nás zdobily
-Základně se orientovat v elektrotechnice (vyhláška 50 netřeba)
-A hlavně dobře Googlit
-Elektro vzdělání či práce v online-marketingu velikou výhodou
-Umět se zrcadlovkou pořídit lákavé produktové fotografie - to můžeme naučit/dotáhnout
-Postprodukci pořízených fotografií (retuš, bílé pozadí - Photoshop) - to můžeme naučit/dotáhnout

Nabízíme:
-Neformální prostředí
-Dobrý a přátelský kolektiv
-Šéfa, se kterým se určitě domluvíš na všem
-Pružnou pracovní dobu (dle potřeby)
-Stabilní zaměstnání - nestřídáme lidi jak na běžícím pásu
-Slušné peníze vždy včas na tvém účtu
-Práce kousek od ZOO Ostrava viz. kontakt
-A také bonusy - u nás to nejsou ty klasické ve formě stravenek, ale věř, že nabízíme takové, které se už jinde moc nevidí