*památkář/ka - garant/ka území

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *památkář/ka - garant/ka území ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Telči

vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ POZICE

Památkář/ka - garant/ka území
Náplň práce:
" tvorba operativní dokumentace památkového fondu v Kraji Vysočina
" evidence a dokumentace nemovitých památek v regionu
" příprava podkladů na prohlašování objektů za kulturní památku
" konzultační a vyjadřovací činnost NPÚ v oboru péče o stavby lidové architektury, památkově chráněných objektů a plošně chráněných území - zpracování písemných vyjádření, odborná pomoc a konzultační činnost projektantům, vlastníkům kulturních památek a správním orgánům státní památkové péče
" spolupráce se specialisty a s garanty památkové péče pro agendu stavebních památek a památkově chráněných území
" další související činnosti, včetně průzkumu příslušného památkového fondu a jeho prezentace
Požadujeme:
" ukončené VŠ vzdělání se zaměřením: historické vědy, dějiny umění nebo architektura a stavebnictví
" výborná znalost českého jazyka
" komunikační schopnosti
" znalost systému státní správy ČR a oboru památkové péče
" schopnost práce se stavební dokumentací
" uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Word, Excel, PowerPoint., atd.)
" řidičský průkaz skupiny B, řízení osobního vozu je nezbytné pro výkon profese
" trestní a morální bezúhonnost
" flexibilitu a samostatnost
" pečlivost a důslednost
Výhodou:
" znalost práce v oboru kulturních památek a jejich obnov
" Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou. Předpokládaný termín nástupu: prosinec 2019
Nabízíme:
" stabilitu státní příspěvkové organi