KOORDINÁTOR / KOORDINÁTORKA PROJEKTŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR / KOORDINÁTORKA PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: administrativní a organizační podpora managementu, zodpovědnost za přidělené projekty, komunikace napříč divizemi, zápisy z jednání a porad, příprava dokumentů, reportů, zpracování dat, operativní plnění úkolů dle zadaných pokynů, organizace a příprava akcí
práce v týmu
- Požadujeme: minimální dosažené vzdělání - středoškolské s maturitou, výborná znalost programů balíčku MS Office, časová flexibilita, efektivní komunikace, výborná ČJ, AJ výhodou
řidičský průkaz sk. B výhodou
- Nabízíme: Multisport karta, pracovní notebook, mobilní telefon + neomezený tarif, zvýhodněné stravování v restauraci Na Palmovce, zvýhodněné vstupné pdo Good Luck Gym
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (9:00 - 17:00), kontaktní osoba: Langeová Tereza, tel.: 770 194 230, e-mail: tereza.langeova@fpf.cz