PORADCE/-kyně SPECIALISTA/-stka

  • Most

Pracovní místo ( PORADCE/-kyně SPECIALISTA/-stka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PORADCE SPECIALISTA
HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI:
-Evidence uchazečů o zaměstnání.
-Poradenství pro zprostředkování zaměstnání, individuální práce s uchazeči a zaměstnavateli.Návrh postupů pro zvýšení zaměstnanosti uchazeče o zaměstnání.
-Vypracování individuálních akčních plánů ke zvýšení možnosti uplatnění na trhu práce včetně jejich vyhodnocení.
-Zahájení správního řízení v prvním stupni.
-Zadávání údajů do informačních systémů.
-Zajišťování agendy pro sociální integraci obtížně umístitelných uchazečů a zájemců o zaměstnání v rámci poradenských, informačních a vzdělávacích služeb.
-Kontrola režimu u uchazečů
s vystaveným potvrzením neschopnosti uchazeče plnit povinnosti uchazeče z důvodu nemoci nebo úrazu.
KVALIFIKAČNÍ A DALŠÍ POŽADAVKY:
-minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
-znalost práce na PC (MS Office)
-výborné komunikační schopnosti
-odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
-profesionální vystupování, psychická odolnost
-svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
PRACOVNÍ PODMÍNKY:
-platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, Po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
-pružná pracovní doba - plný úvazek
-předpokládaný nástup od 1. prosince 2019
-pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena