Referent oddělení příjmu žádostí a LPIS

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Referent oddělení příjmu žádostí a LPIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Maršíčková Kamila Ing., e-mail: kariera@szif.cz

Požadavky
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
- řidičský průkaz sk. B

Popis práce
Referent zastupuje Fond a ministerstvo zemědělství v rámci své územní působnosti a plní úkoly vyplývající ze zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství. Referent dále provádí aktualizace evidence využití půdy (LPIS) včetně související kontrolní činnosti, komunikuje se žadateli o dotace z národních zdrojů a vybrané podpory z fondů EU, zajišťuje distribuci příslušných formulářů, evidenci přijatých žádostí vč. provádění formální kontroly jejich správnosti a administraci v souladu s příslušnými předpisy, zajišťuje podpory podávání elektronických žádostí a statistického zjišťování dat a jejich aktualizaci, spolupráci s PGRLF. Referent také provádí kontroly na místě u žadatelů podle stanovených postupů a dle plánu kontrol včetně zpracování kontrolních protokolů u vybraných dotačních titulů národních dotací.

Nabízíme
- systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)