účetní

  • Brno

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na emailovou adresu: personalni@logoped.cz
Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, nebyl(a) jste vybrán(a) do užšího kola výběrového řízení.
Soukromé zdravotnické zařízení přijme do hlavního pracovního poměru účetní.
Náplň práce:
účtování pokladen, včetně kontroly správnosti DPH, vedení hlavní pokladny, zajištění inventur pokladen, evidence a distribuce stravenek, vedení soupisu drobného majetku, evidence jednoúčelových a víceúčelových poukazů na služby kliniky, zpracovávání podkladů přímých úhrad pro mzdovou účtárnu, vystavování faktur dle objednávek e-shopu, úzká spolupráce s vedoucí účetní, zástup za vedoucí účetní v případě nemoci či dovolené. Znalost účetního programu Pohoda výhodou.
Požadujeme:
vzdělání ekonomického směru SŠ/VŠ, zkušenosti na pozici účetní min. 5 let, výborná znalost vedení účetnictví, znalost platné legislativy, bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, diskrétnost, flexibilita, práce v týmu, soustavné vzdělávání se.
Nabízíme:
dlouhodobou perspektivu a osobní rozvoj, dobré finanční ohodnocení, pracoviště s moderním vybavením, příjemný kolektiv, firemní benefity (např. multisport karta, závodní stravování, příspěvky na vzdělání, firemní akce aj.)