Konzultant informačního systému pro ekonomiku

  • Brno

Pracovní místo ( Konzultant informačního systému pro ekonomiku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Požadujeme:
Je důležité mít základy ekonomie, účetnictví a firemních procesů.
Znalost MS Office považujeme za samozřejmou. Potřebujete řidičský průkaz sk. B, cestování bude součástí vaší práce. Musíte umět komunikovat, klíčem je zjistit co, kdy, jak a proč. A také to umět zpracovat a předat dál. Hodit se bude i empatie, asertivita i trpělivost. Týmovost je také důležitá, ale tahle pozice vyžaduje i notnou dávku samostatnosti. Výhodou je znalost informačního systému HELIOS Orange případně jiných informačních systémů. Výhodou je také znalost práce s MS SQL.
Pracovní náplň:
Pomáhat uživatelům řešit jejich technické dotazy a požadavky související s IS, poskytovat jim hotline podporu. Vaším zaměřením bude ekonomika (účetnictví, pokladna, banka, majetek…). Detailně analyzovat situaci klienta a hledat pro něj nejvhodnější řešení. Implementovat ERP systémy u nových zákazníků. Školit používání softwaru. Upravovat vzhled tiskových sestav, pomáhat s nastavením nového modulu.
Nabízíme:
Zaškolení práce v informačním systému, které je nejrozšířenější v segmentu malých a středních firem.Práci v malém přátelském kolektivu. Občas můžete pracovat z domu. Stravenky. Mobilní telefon i pro soukromé účely. Notebook. Práci na plný nebo zkrácený úvazek. Občerstvení na pracovišti.