Active Sales Manager for Golf

Pracovní místo ( Active Sales Manager for Golf ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kučerová Michaela, e-mail: golfmanager@golfresortcihelny.cz
Pracovní doba: 8,00 - 16,30 hod
Popis pozice: Profesionál, který bude schopen aktivně vyhledávat obchodní partnery v oblasti golfu, nabídka turnajů o golfových aktivit na míru zákazníkovi, celkové zajištění akce s kooperací kolegů z hotelu a hřiště, maximalizovat výnosy a zajistit největší kvalitu služeb zákazníkům, naplňování finančního budgetu v oblasti golfu. Nejlépe pro kandidáty z Prahy a okolí.
Požadujeme: Výborné organizační schopnosti, kreativitu, základní znalosti z oblasti golfu, proaktivní prodej, komunikační schopnosti na vysoké úrovni (písemně i ústně), prezentační dovednosti, flexibilita, chuť zdokonalovat se a vzdělávat, anglický jazyk nutností, další jazykové znalosti výhodou.
min. vzdělání - střední škola, praxe v obchodním odvětví, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: motivační ohodnocení, osobní bonusy, příjemné pracovní prostředí, pracovní cesty a schůzky, školení a kurzy, firemní telefon a notebook.