Projektový manažer

  • Jeseník

Pracovní místo ( Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení

MAS Vincenze Preissnitze pro Jesenicko, o.p.s. hledá kreativní a samostatnou osobu na pozici projektového manažera Strategie komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD). Profil pracovní pozice:
- Administrace SCLLD MAS – administrace žádostí o dotaci, poskytování poradenství v oblasti dotační politiky, konzultace s žadateli, příprava hodnocení projektových žádostí
- Komunikace a koordinace odborných aktivit s partnery v regionu
- Vedení agendy MAS, příprava podkladů pro volené orgány MAS
- Organizace vzdělávacích akcí a seminářů pro žadatele a příjemce dotací
- Příprava věcné a finanční části projektů
- Vyhledávání dotačních možností, vedení administrativy spojené s výzvami MAS a s projekty
- Evaluace a monitoring strategie CLLD
- Administrativní činosti společnosti, zajištění spolupráce s aktéry v území, ostatními MAS a členskou základnou
Profesní požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
- Komunikační schopnosti, asertivita, samostatnost, důslednost, ochota dále se vzdělávat
- Znalost práce s PS (Word, Excel, Power Point, Outlook)
- Zkušenosti se strukturálními fondy a práce v systému MS2014+ výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
- Znalost jesenického regionu výhodou
- Základní orientace v dotačních programech 2014-2020
Nabízíme:
- Zajímavou, kreativní práci se společenským přesahem
- Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
Požadované dokumenty k přihlášce:
- Profesní životopis a motivační dopis
- Doklad o vzdělání
- Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce
- Podepsaný souhlas se