Elektromechanik/čka

  • Blansko

Pracovní místo ( Elektromechanik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou.
Požadujeme:
- SOU/SŠ elektro-technické vzdělání
- předchozí praxe v oboru elektro
- zkušenosti s pájením výhodou
- znalost elektro-technických součástek
- uživatelská znalost PC
- schopnost pracovat s dokumentací a technologickými postupy
- manuální zručnost a dobrý zrak- schopnost pracovat s drobnými součástkami
- pracovitost, spolehlivost, pečlivost, trpělivost, samostatnost, odpovědnost

Náplň práce:
- práce s dokumentací a technologickými postupy
- obsluha a údržba sítotisku a pájecí pece
- čištění výrobků a strojů za použití látek s obsahem alkoholů nebo benzínu
- mezioperační a výstupní kontroly
- výstupní kontrola výrobků

Nabízíme: práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru, příjemné pracovní prostředí založené na důvěře, různorodou práci, seberealizaci, možnost karierního růstu, odpovídající platové ohodnocení, 13. plat, 5 týdnů dovolené, stravování v rámci firmy, velmi dobrá dostupnost vlakem, autobusem (10 minut od nádraží).
První kontakt možný telefonicky Po-Pá v čase 7-14 hod na č. 516 482 045 nebo na e-mail. adrese: buckova.lenka@buse.cz