Vedoucí výroby

  • Blansko

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- předchozí zkušenost s řízením výroby (30 pracovníků a více)
- řidičský průkaz sk. B
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- velmi dobré organizační schopnosti a řídící schopnosti
- schopnost motivovat zaměstnance

Náplň práce:
- zodpovědnost za komplexní zajištění procesů výroby společnosti, počínaje technologickou přípravou výroby až po expedici výrobků (řízení, plánování, organizace výroby)
- organizační řízení a komunikace včetně kooperace technických pracovníků - vzájemná kooperace úseku konstrukce, vývoje, zásobování, výroby a expedice
- úzká spolupráce s obchodním oddělením
- zodpovědnost za vykonávané činnosti přímo vedení společnosti
- zodpovědnost za analýzu systému plánování zakázek, koordinaci a optimalizaci výrobních kapacit

Zaměstnanecké výhody:
práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru
příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
různorodou práci
seberealizaci
možnost karierního růstu
odpovídající platové ohodnocení
13.plat
5 týdnů dovolené
stravování v rámci firmy
velmi dobrá dostupnost vlakem, autobusem (10 minut od nádraží)
První kontakt na mail: buckova.lenka@buse.cz nebo na číslo: 516 482 045 PO- PÁ 7-14 hod.