SKLADNÍK/-ICE - TECHNICKÝ/-Á REFERENT/-KA

  • Most

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE - TECHNICKÝ/-Á REFERENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- předchozí zkušenosti ze skladu nebo výroby, manuální zručnost
- znalost práce s PC a MS Office - Outlook, Excel
- znalost práce v učetním programu POHODA výhodou
- vzdělání min. střední s maturitou
- řidičský průkaz sk. B, VZV výhodou
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita a fyzická zdatnost
- velmi dobré komunikační schopnosti
- orientace na zákazníka
- velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost
- znalost cizích jazyků výhodou (angličtina/němčina)
NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení skladových dokladů - příjemky, výdejky, inventury
- manipulace, nakládání, přemísťování zboží
- příjem a výdej zboží včetně pohybů materiálu v systému POHODA
- pečlivá evidence materiálu - mít přehled, kde co je
- vykládka kamiónů, kontrola průvodních dokumentů
- obsluha skladové techniky
- práce se čtečkou čárových kódů
- kompletace zakázek dle dodacích listů
- komunikace se zákazníky
- technické poradenství zákazníkům
- komunikace se zahraničním dodavatelem
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v malém kolektivu s možnosti kariérního postupu
- poctivé zaškolení do naší práce, včetně zaškolení práce na svařecích strojích pro plasty
- možnost komunikace se zahraničním partnerem, školení v zahraničí
- bonus na Vánoce a dovolenou
- příspěvek na penzijní připojištění
- firemní akce
- 25 dní dovolené
- možnost i na zkrácený úvazek
- po zkušební době navýšení platu a počtu dní dovolené
Zaměstnanecké výhody: Firemní akce, bonusy na dovolenou a Vánoce, prémie, příspěvek na pojištění
HLÁSIT SE: Klokan Lukáš Ing., tel.: 476 101 141, e-mail: info@pp