Skladník /Expedient/ Picker látkových plen

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Skladník /Expedient/ Picker látkových plen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Petit Lulu, s.r.o. zabývající se výrobou a prodejem moderních látkových plen hledá nového člena expedičního týmu: Skladník /Expedient/ Picker

Náplň práce
- kontrola a příjem zboží do našeho skladu
- zařazování zboží na správné místo do regálu
- přeskladňování produktů
- příprava a balení zboží pro naše zákazníky
- kontrola a výdej zboží ze skladu
- polepování zboží a balíky štítky
Požadujeme
- běžnou uživatelskou práci s počítačem
- manuální a fyzickou zdatnost
- chuť do práce
- samostatnost
- chuť do práce, vše zaučíme
Nabízíme
- zázemí dynamické,moderní společnosti rodinného typu
- práci v příjemném kolektivu
- smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekolog. hodnot s kolegy
- zaměstnanecké výhody - stravenky
- možnost dalšího profesního růstu
- dlouhodobou spolupráci, pracovní dobu od 7-15:30hod.
- práci v jednosměnném provozu

Své životopisy spolu s krátkým motivačním dopisem (bez něj nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail simona.strnadkova@petitlulu.cz