Řidič / řidička kamionu VNITRO

Pracovní místo ( Řidič / řidička kamionu VNITRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 17:00 hod. nebo e-mailem manager@artax-cz.cz.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C + E
- praxe min. 2 roky.
Podmínky a specifikace práce:
- pravidelná práce po vnitru, práce v kolečku, bez čekání na nakl. + vykl.
- práce PO-PÁ, víkendy volné
- průměrný nájezd měsíčně 7.000-8.000 km
- vozidlo Volvo s plachtovým návěsem, v jednom řidiči
- vozidlo se vrací na firmu, možnost uzpůsobení parkování mimo areál
- mzda 35.000 Kč včetně diet
- mimořádné ohodnocení jednorázové po 6-ti měsících
- odměny za nadstandartní výkon, prémie za spotřebu.