Zdravotní sestra

  • Brno

Pracovní místo ( Zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Chronicare je soukromé zdravotnické zařízení, které se specializuje na následnou intenzivní péči (NIP). Pod značkou Chronicare fungují zdravotnická zařízení v Praze, Brně, Nymburce a Ostravě. Hledáme všeobecné sestry, sestry specialistky, praktické sestry a záchranáře do svého zařízení v Brně. Chcete se podílet na budování nově vznikající pobočky zdravotnického zařízení, spoluvytvářet příjemné pracovní prostřední a mít možnost dalšího profesního růstu? Nástup možný ihned nebo dohodou.
Co Vás čeká?
Odborná péče na lůžkách NIP a DIOP.
Nové a moderní prostory s kvalitním zázemím pro zaměstnance.
Smysluplná práce ve zdravotnických službách.
Co očekáváme od Vás?
Odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
Spolehlivost a vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek 50.000 až 100.000,-Kč
Možnost flexibilního plánování směn (12hodinové směny)
Platové podmínky dle vzdělání a praxe + příplatky za noční a víkendové směny
Navyšování platu dle kariérního řádu.
Dovolená 5 týdnů.
Možnost zajištění ubytování.
Zajímavé firemní benefity:
- příspěvek na stravování (po zkušební době)
- 500,-Kč měsíčně na Flexi Pass (po 3 měsících)
Po prvním roce:
- příspěvek na dovolenou ve výši až 10 000,-Kč.
- příspěvek na penzijní či životní připojištění
- příspěvek na vzdělávání, vzdělávací kurzy a školení, na dětské tábory, možnost bezúročné půjčky
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou