Officer III

  • Brno

Pracovní místo ( Officer III ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: ssc.recruitment@kbc.com
Pracovní náplň:
Odpovědnost za plnění úkolů, které mu byly přiděleny, v souladu se stanovenou SLA (Service Level Agreement)
Komunikace v souladu s dohodnutými pokyny
Úplné, přesné a včasné sledování osobních úkolů
Práce v silném týmu v duchu efektivní spolupráce a záložního fungování
Usilování o neustálé zlepšování, upozorňování na opakující se chyby a problémy
Účast na schůzkách/ skupin provozních týmů se schůzek / skupin provozních týmů
Proaktivní řešení úkolů, plnění nestandardních úkolů
Zpracování dat pro reporting a dashboardy
Spolupráce s expertem týmu na aktualizaci provozních pokynů pro tým
Požadujeme:
Analytické myšlení
Aktivní znalost angličtiny
Ochota dále se vzdělávat a učit novým poznatkům a sdílet je s kolegy
Pozitivní a proaktivní přístup
Dobré komunikační schopnosti
Schopnost stanovit si priority
Nabízíme:
25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a rolí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou