Provozní elektrikář

  • Brno

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s
přijmou zaměstnance na pracovní pozici "Provozní elektrikář"
Požadavky:
" Vzdělání - minimálně střední odborné s výučním listem v oboru silnoproudá elektrotechnika
" Osvědčení vyhlášky 50/1978Sb. min. § 5, výhodou je § 6 a osvědčení pro práce na elektrických zařízeních nad 1000V
" Praxe v oboru výhodou
" Aktivní řidič sk. B výhodou
" Dobrý zdravotní stav
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Práce v nepřetržitém provozu formou 12ti hodinových směn
" Periodické kontroly stavu elektrického zařízení
" Provozní manipulace na el. rozvodnách nízkého i vysokého napětí
" Zajišťování a odjišťování elektrických zařízení
" Údržba a opravy elektrického zařízení včetně hromosvodů, práce ve výškách
Nabízíme:
" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, závodní
stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto
zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,...)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii osvědčení vyhlášky 50/1978Sb., kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 02. 12. 2019 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihl